R912002607 Частотний перетворювач Rexroth Fv 0.4кВт 3-ф/380
sku: R912002607
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: Rexroth Fv
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 1.3 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | Rexroth Fv |
| SKU | R912002607 |
| Основна потужність | 0.4 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 1.3 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 2 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач Rexroth Fv 0.4кВт 3-ф/380 ( R912002607 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912002607 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD27 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Rexroth Fv 0.4кВт 3-ф/380 ( R912002607 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для R912002607, серії Rexroth Fv від виробника Bosch Rexroth
.
Купити R912002607
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
R912002607 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
R912002607