R912001279 Частотний перетворювач Converter Fe 0.7кВт 3-ф/380
sku: R912001279
Є в наявності
25 670 грн
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: Converter Fe
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 2.5 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | Converter Fe |
| SKU | R912001279 |
| SKU2 | FECG02.1-0K75-3P400-A-SP-MODB-01V01 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИ |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
Документація. Частотний перетворювач Converter Fe 0.7кВт 3-ф/380 ( R912001279 )
Відгуки про товар
2
�
Сергій Левчук
На виробництві потрібно було плавне керування конвеєром, щоб товари не падали при старті. Вирішив спробувати частотник. Обрав цей Veichi. Дуже легко налаштував його сам, без проблем. Тепер конвеєр стартує м'яко, працює стабільно, і швидкість можна гнучко міняти. Відчутно, що движок працює в більш щадному режимі, та й за електроенергію менше платимо. Для малого бізнесу супер вибір.
�
Петро К.
монтував цей частотник veichi на припливну вентиляцію в цеху. підключення норм, клеми зручні. інструкція зрозуміла. хотілося б трохи компактніший для щитка. в принципі, працює стабільно, не гуде)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912001279 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Converter Fe 0.7кВт 3-ф/380 ( R912001279 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для R912001279, серії Converter Fe від виробника Bosch Rexroth
.
Купити R912001279
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
R912001279 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
R912001279