22BD2P3N104 Частотний перетворювач PowerFlex 40 0.7кВт 3-ф/380
sku: 22BD2P3N104
Є в наявності
26 606 грн
Бренд: Allen Bradley
Серія: PowerFlex 40
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 2.3 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 40 |
| SKU | 22BD2P3N104 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.3 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 40 0.7кВт 3-ф/380 ( 22BD2P3N104 )
Відгуки про товар
1
�
Сергій К.
ставили цей частотник Allen Bradley PowerFlex 40 на 0.7кВт для невеликого движка на конвеєрі. що сказати, надійний апарат, як завжди від цього бренду. працює від 3х380В, видає теж 3х380В. для наших завдань векторне керування без енкодера заходить, скалярне теж є. ПІД-регулятор виручає. корпус IP20, для шафи якраз. налаштував його досить швидко. він не перший в нас, тому знайома штука. головне, що стабільність.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 22BD2P3N104 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач PowerFlex 40 0.7кВт 3-ф/380 ( 22BD2P3N104 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 22BD2P3N104, серії PowerFlex 40 від виробника Allen Bradley
.
Купити 22BD2P3N104
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
22BD2P3N104 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
22BD2P3N104