22AD2P3N104 Частотний перетворювач PowerFlex 4 0.7кВт 3-ф/380
sku: 22AD2P3N104
Є в наявності
22 883 грн
Бренд: Allen Bradley
Серія: PowerFlex 4
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 2.3 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 4 |
| SKU | 22AD2P3N104 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.3 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 4 0.7кВт 3-ф/380 ( 22AD2P3N104 )
Відгуки про товар
1
�
Олег К.
Взяли цей частотник PowerFlex 4 на 0.7 кВт для невеликого насоса в цеху. Мотор трифазний, 380В, як раз підходить. Allen Bradley це завжди надійно, вже не перший раз з ними працюю. Монтували в шафу, IP20 для цього норм. Сподобалось що є векторне керування без енкодера, дає кращу роботу двигуна. Налаштування не дуже складне, документація зрозуміла. Зараз насос працює рівно, без перепадів, ПІД регулятор робить свою справу добре. Поки політ нормальний.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 22AD2P3N104 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач PowerFlex 4 0.7кВт 3-ф/380 ( 22AD2P3N104 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 22AD2P3N104, серії PowerFlex 4 від виробника Allen Bradley
.
Купити 22AD2P3N104
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
22AD2P3N104 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
22AD2P3N104