20F11NC104JA0NNNNN Частотний перетворювач PowerFlex 753 55.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 753 |
| SKU | 20F11NC104JA0NNNNN |
| Основна потужність | 55.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 104 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 753 55.0кВт 3-ф/380 ( 20F11NC104JA0NNNNN )
Відгуки про товар
2Ольга
Замовляли перетворювач частоти Allen Bradley PowerFlex 753 для нашого підприємства. Менеджер швидко опрацював замовлення, надав всі необхідні документи для бухгалтерії. Відправили Новою Поштою, приїхало все ціле і вчасно. Задоволені роботою магазину, все професійно.
Дмитро Іванович
взяли цей частотник PowerFlex 753 на заміну старого. Працює з 55-кВт двигуном на конвеєрі, нарікань нема. Сподобалось, що тут є і векторне управління, і ПІД-регулятор, це дозволяє точно підтримувати швидкість. В Allen Bradley завжди впевнений, це не перший ПЧ цього бренду в нас на виробництві. Підключили, налаштували, все без проблем. Для такої потужності 380В 55кВт, як заявлено, все норм.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 20F11NC104JA0NNNNN ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |