20F11NC043JA0NNNNN Частотний перетворювач PowerFlex 753 22.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 753 |
| SKU | 20F11NC043JA0NNNNN |
| Основна потужність | 22.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 43 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 753 22.0кВт 3-ф/380 ( 20F11NC043JA0NNNNN )
Відгуки про товар
2Ірина С.
Для модернізації цеху шукали потужний частотник, зупинились на цій моделі від Allen Bradley. Замовлення оформили швидко, менеджер допоміг з усіма документами. Відвантажили оперативно, доставка Новою Поштою теж не підвела. Важливо було отримати все вчасно, без затримок. Гарна робота магазину, як завжди.
Олег К.
Брали цей частотник Allen Bradley PowerFlex 753 на 22 кВт для конвеєра з великим навантаженням. 380В, як і треба. Векторне керування тут працює бездоганно, дуже точне регулювання швидкості. ПІД-регулятор теж виручив. Надійність у цих ПЧ завжди на висоті, вже не перший раз працюємо з цим брендом, ніколи не підводив. IP20 для нашої шафи норм.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 20F11NC043JA0NNNNN ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |