20BC2P1A0AYNANC0 Частотний перетворювач PowerFlex 700 0.7кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 700 |
| SKU | 20BC2P1A0AYNANC0 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 2.1 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИ |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 700 0.7кВт 3-ф/380 ( 20BC2P1A0AYNANC0 )
Відгуки про товар
1Олексій В., інженер КВПіА
Поставили цей частотник Allen Bradley PowerFlex 700 на невеликий конвеєр в цеху, де точність була дуже важлива. Мотор на 0.7кВт, три фази 380В. Що сказати, АВ є АВ. Відразу видно якість збірки. Підключення по Modbus RTU без проблем, швидко підхопили його до нашої системи. Векторне керування дозволило добитись дуже плавного старту і зупинки, без ривків, що для нашої продукції було критично. ПИ-регулятор відпрацьовує на відмінно, стабільність швидкості ідеальна. Не дешевий, але свою ціну відпрацьовує на всі сто. Протягом двох місяців працює без єдиного нарікання, навіть при невеликих просадках в мережі тримається молодцем.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 20BC2P1A0AYNANC0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |