20BC011A0AYNANC0 Частотний перетворювач PowerFlex 700 5.5кВт 3-ф/380
sku: 20BC011A0AYNANC0
Є в наявності
82 523 грн
Бренд: Allen Bradley
Серія: PowerFlex 700
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 11.5 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 700 |
| SKU | 20BC011A0AYNANC0 |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 11.5 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИ |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 700 5.5кВт 3-ф/380 ( 20BC011A0AYNANC0 )
Відгуки про товар
1
�
Олег К.
Поставили цей частотник PowerFlex 700 на 5.5кВт для керування насосом в цеху. Що сказати, Allen Bradley — це завжди про надійність. Запустили швидко, налаштування векторного керування двигуном без проблем. ПІД-регулятор працює як годинник, стабілізує тиск без зайвих коливань. Головне, що він стійкий до перевантажень, і сам по собі дуже міцний апарат, відчувається якість. Для таких задач, де треба працювати без зупинок, це дуже хороший вибір.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 20BC011A0AYNANC0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач PowerFlex 700 5.5кВт 3-ф/380 ( 20BC011A0AYNANC0 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 20BC011A0AYNANC0, серії PowerFlex 700 від виробника Allen Bradley
.
Купити 20BC011A0AYNANC0
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
20BC011A0AYNANC0 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
20BC011A0AYNANC0