ACS580-01-09A4-4 Частотний перетворювач ACS580 4.0кВт 3-ф/380
sku: ACS580-01-09A4-4
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS580
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 9,4 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS580 |
| SKU | ACS580-01-09A4-4 |
| Основна потужність | 4.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 9,4 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 303 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS580 4.0кВт 3-ф/380 ( ACS580-01-09A4-4 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS580-01-09A4-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS580 4.0кВт 3-ф/380 ( ACS580-01-09A4-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS580-01-09A4-4, серії ACS580 від виробника ABB
.
Купити ACS5800109A44
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS580-01-09A4-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS580-01-09A4-4