ACS580-01-05A6-4 Частотний перетворювач ACS580 2.2кВт 3-ф/380
sku: ACS580-01-05A6-4
Є в наявності
28 432 грн
Бренд: ABB
Серія: ACS580
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 5,6 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS580 |
| SKU | ACS580-01-05A6-4 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5,6 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 5 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 303 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS580 2.2кВт 3-ф/380 ( ACS580-01-05A6-4 )
Відгуки про товар
1
�
Олексій М.
Взяли цей частотник ABB ACS580 2.2кВт для нашої нової лінії. Що сказати, АВВ є АВВ — надійність відчувається відразу. Живлення 3 фази, 380В, як раз під наші двигуни. Важливо було, щоб вбудований ЕМС-фільтр був, тут він є, не треба нічого окремо докуповувати, це плюс. Для керування процесом дуже в пригоді став ПІД-регулятор, добре тримає параметри. Підключили його до нашої системи через RS485 без проблем. Габарити теж порадували, для 2.2кВт він досить компактний: 303 мм висота, 125 мм ширина. З ним система працює стабільно, жодних нарікань.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS580-01-05A6-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS580 2.2кВт 3-ф/380 ( ACS580-01-05A6-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS580-01-05A6-4, серії ACS580 від виробника ABB
.
Купити ACS5800105A64
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS580-01-05A6-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS580-01-05A6-4