ACS580-01-038A-4 Частотний перетворювач ACS580 18.5кВт 3-ф/380
sku: ACS580-01-038A-4
Клікніть для збільшення
ABB
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS580
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 38 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія ACS580
SKU ACS580-01-038A-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 18.5 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 38 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 15 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 454 мм
Ширина 203 мм
Глибина 228 мм