ACS150-03E-05A6-4 Частотний перетворювач ACS150 2.2кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS150 |
| SKU | ACS150-03E-05A6-4 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5.6 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 1.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 239 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 142 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | Немає |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
Документація. Частотний перетворювач ACS150 2.2кВт 3-ф/380 ( ACS150-03E-05A6-4 )
Відгуки про товар
3Іван Петренко
Купив для невеликого конвеєра на виробництві. Сам зміг підключити, все норм. Економить електрику, що для мене важливо. Зі своїми задачами справляється).
Дмитро Власенко
Поставили цей перетворювач для керування шпиндельним двигуном на ЧПУ верстаті. Налаштування PID регулятора зайняло мінімум часу, все інтуїтивно зрозуміло через програмне забезпечення. Інтеграція з нашим ПЛК по Modbus RTU пройшла без сучка без задирки. Двигун працює стабільно на всіх обертах, без вібрацій. Дуже задоволений результатом.
Олег Кравчук
Брав частотник для модернізації старої системи вентиляції на складі. Монтується легко, клеми зручні. Інструкція зрозуміла. Запустив без проблем. Працює як годинник.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS150-03E-05A6-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |