VHT-10K-40-H 10кВт 40А Сонячний трифазний гібридний інвертор
Є в наявності
sku: VHT-10K-40-H
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VH
Живлення: 3x380
Потужність: 10.0 кВт
Напруга акумуляторів: 750 В
Макс. струм заряду: 40 А
  • Документація
  • Відгуки (1)
Серія VH
Артикул VHT-10K-40-H
Тип hybrid_inverter
Потужність 10.0 кВт
Живлення 3x380
Напруга акумуляторів 750 В
Напруга АКБ Діапазон 135-750 В
Макс. струм заряду 40 А
Тип зарядного пристрою MPPT
Номінальна напруга DC 620 В
Макс. напруга DC 1000 В
Діапазон напруги MPPT 200-950 В
Діапазон вихідної напруги 3L/N/PE;220/380V;230/400V;240/415V В
Ефективність 98.4 %
Розміри 534x418x210 мм
Вага 28.0 кг
Напруга запуску AC 135 В
Діапазон вхідної напруги AC 220/380V;230/400V;240/415V В
Діапазон частот 50/60 Гц
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. 10кВт 40А Сонячний трифазний гібридний інвертор ( VHT-10K-40-H )
Відгуки про товар
1
Ігор В.
ПОДІБНІ VHT-10K-40-H ТОВАРИ
Характеристики
БрендVeichiVeichiVeichiVeichiVeichi
СеріяSISIVHVHVH
Живлення1x2201x2203x3803x3803x380
На цій сторінці інформація про 10кВт 40А Сонячний трифазний гібридний інвертор ( VHT-10K-40-H ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VHT-10K-40-H, серії VH від виробника Veichi . Купити VHT10K40H і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VHT-10K-40-H тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VHT-10K-40-H