VHS-6K-30-H 6кВт Сонячний трифазний гібридний інвертор
Є в наявності
sku: VHS-6K-30-H
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VH
Живлення: 3x380
Потужність: 6.0 кВт
Напруга акумуляторів: 450 В
Макс. струм заряду: 30 А
  • Документація
  • Відгуки (1)
Серія VH
Артикул VHS-6K-30-H
Тип hybrid_inverter
Потужність 6.0 кВт
Живлення 3x380
Напруга акумуляторів 450 В
Напруга АКБ Діапазон 85-450 В
Макс. струм заряду 30 А
Тип зарядного пристрою MPPT
Номінальна напруга DC 600 В
Макс. напруга DC 600 В
Діапазон напруги MPPT 100-550 В
Діапазон вихідної напруги L/N/PE;220/230/240V В
Ефективність 97.6 %
Розміри 534x418x210 мм
Вага 27.0 кг
Напруга запуску AC 120 В