AC70-T3-018G/022P Перетворювач частоти 18.5 кВт (38 A -150%) / 22 кВт (45A -120%) 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Про товар
- Документація
- Відгуки (7)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC70 |
| SKU | AC70-T3-018G/022P |
| Основна потужність | 18.5 кВт |
| У режимі другої потужності | 22.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 38 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 45 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Перетворювач частоти 18.5 кВт (38 A -150%) / 22 кВт (45A -120%) 3-ф/380 ( AC70-T3-018G/022P )
Відгуки про товар
7Микола (власник майстерні)
Взяв для компресора 18.5 кВт. Я задоволений. Ціна/якість дуже ок. Недорогий і робить свою роботу, як треба. Запустився без проблем, одразу видно, що якісний частотник.
Григорій П., інженер з експл.
Замінювали старий Siemens G120 на зерновій сушарці, який відпрацював своє, на цей Veichi AC70 18.5 кВт. Були невеликі сумніви щодо сумісності, але все стало як рідне. Функціонал для елеватора повністю закриває потреби. Діагностика досить проста. Veichi показує себе як міцний середнячок, хоч і трохи поступається Siemens по можливостях тонких налаштувань, але за свою ціну — це дуже гідний варіант. Запчастини на нього, до речі, знайти легше.
Монтажник Саша)
ставили цей частотник на верстат. 18.5кВт, норм. монтаж простій. клеми зручні. інструкція зрозуміла. пуско-наладка швидко пройшла. працює тихо)
Ігор Н., системний інтегратор
Часто замовляємо обладнання для клієнтів у chastotnik.ua. Цей Veichi AC70 на 18.5 кВт взяли для модернізації насосної станції. Щоразу приємно дивує оперативність постачання. Частотники Veichi легко замінюють старі моделі інших виробників, без проблем з інтеграцією. Техпідтримка магазину завжди на зв'язку, допоможуть з будь-якими питаннями. Надійне рішення для водопостачання, вже не перший раз перевірено.
Віталій, ФОП "Швидкий Транспорт"
Для нашого конвеєра на 18.5 кВт шукав щось надійне і не дуже дороге. Зупинився на цьому Veichi. Встановлював сам, інструкція зрозуміла. Працює добре, стрічка йде плавно, без ривків. Помітив, що електроенергії почали менше "їсти". Були питання по налаштуванню кількох параметрів, але розібрався. Загалом, перше враження дуже позитивне, співвідношення ціна/якість відповідає.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC70-T3-018G/022P ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |