AC310-T3-7R5G/011P-B Перетворювач частоти AC310 | 7.5кВт / кВт 3ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Опис
- Документація
- Відгуки (4)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC310 |
| SKU | AC310-T3-7R5G/011P-B |
| Основна потужність | Частотні перетворювачі 7.5 кВт |
| У режимі другої потужності | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 17 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 25 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Глибина | 169 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Українська / English / Російська
UA Українська
EN Англійська
RU Російська
DOC Інші
Сертифікати відповідності
EMC certificate
Електромагнітна сумісність
certificate-EMC-of-ac310-ac-drive-1_en.pdf
LVD certificate
Низьковольтна директива
certificate-LVD-of-ac310-ac-drive-1_en.pdf
EMC certificate
Електромагнітна сумісність
certificate-EMC-of-ac310-ac-drive-2_en.pdf
Сертифікат відповідності
Офіційна документація виробника
certificate-CE-of-ac310_en.pdf
LVD certificate
Низьковольтна директива
certificate-LVD-of-ac310-ac-drive-2_en.pdf
Практичні інструкції
Матеріали Chastotnik.ua для підключення та налаштування. Це не офіційна документація виробника.
Відгуки про товар
4Дмитро Р.
Замовляли декілька частотників INVT GD20 на 7.5 кВт для систем вентиляції на об'єкті клієнта. В наявності були, прийшли швидко. З інтеграцією проблем не виникло, клієнт задоволений. Для стандартних проектів з вентиляцією, де не потрібні супер-навороти, це дуже хороший варіант, і по ціні проходить. Техпідтримка магазину теж завжди відповідає оперативно, якщо є питання.
Інженер-технолог
Ставили цей INVT GD20 на великий промисловий змішувач, 7.5 кВт. Потрібно було точне керування оборотами, тому задіяв вбудований ПІД-регулятор. Налаштував параметри швидко, частотник адекватно тримає задані значення навіть при змінному навантаженні. В цілому, для таких задач GD20 показав себе добре, незважаючи на те, що серія більше бюджетна. Свої функції виконує на всі сто.
Віталій К.
Монтував INVT GD20 на водопостачання для ферми, 7.5кВт. В принципі, нормуль. Клеми зручні, інструкція зрозуміла, хоча з такими частотниками вже не вперше маю справу. Габарити дозволили в шафу вмістити без проблем. Зірку зняв за те, що хотілося б трохи якісніший пластик корпусу, але то вже дрібниці.
Олександр П.
Купили цей частотник INVT для нашого конвеєра в цеху. Встановили швидко, налаштували без проблем. Працює стабільно, якраз те що треба для невеликого виробництва. За таку ціну просто супер.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC310-T3-7R5G/011P-B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | INVT | Delta Electronics | Danfoss | Schneider Electric | Mitsubishi Electric |
| Серія | GD27 | VFD-E | ic2 | Altivar 310 | FR-D |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 17 | 18 | 15.5 | 17 | 16 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні | Ні | Ні | Ні | Ні |
| Віддалене керування | Ні | Ні | Ні | Ні | Ні |