AC310-T3-355G/400P-L Перетворювач частоти AC310 | 350кВт / 400кВт 3ф/380
sku: AC310-T3-355G/400P-L
Є в наявності
734 250 грн
Бренд: Veichi
Серія: AC310
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 670 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Про товар
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC310 |
| SKU | AC310-T3-355G/400P-L |
| Основна потужність | 350.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 400.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 670 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 750 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Перетворювач частоти AC310 | 350кВт / 400кВт 3ф/380 ( AC310-T3-355G/400P-L )
-
ac310-catalog.pdf (12.91 MB)
-
ac310-ac-drive-manual-simplified-en.pdf (1.33 MB)
-
ac310_manual_v16_RU.pdf (4.45 MB)
-
ac310_manual_v16_EN.pdf (11.96 MB)
-
VEICHI_AC310_full_manual_UA_V1.pdf (14.09 MB)
Сертифікати
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC310-T3-355G/400P-L ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Перетворювач частоти AC310 | 350кВт / 400кВт 3ф/380 ( AC310-T3-355G/400P-L )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для AC310-T3-355G/400P-L, серії AC310 від виробника Veichi
.
Купити AC310T3355G/400PL
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
AC310-T3-355G/400P-L тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
AC310-T3-355G/400P-L