AC310-T3-280G/315P-L Перетворювач частоти AC310 | 280кВт / 315кВт 3ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Про товар
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC310 |
| SKU | AC310-T3-280G/315P-L |
| Основна потужність | 280.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 315.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 510 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 600 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Перетворювач частоти AC310 | 280кВт / 315кВт 3ф/380 ( AC310-T3-280G/315P-L )
-
ac310-catalog.pdf (12.91 MB)
-
ac310-ac-drive-manual-simplified-en.pdf (1.33 MB)
-
ac310_manual_v16_RU.pdf (4.45 MB)
-
ac310_manual_v16_EN.pdf (11.96 MB)
-
VEICHI_AC310_full_manual_UA_V1.pdf (14.09 MB)
Сертифікати
Відгуки про товар
1Олег Демченко
Досить давно шукали гідну заміну для старого частотника на нашому компресорі високого тиску. Зупинились на Veichi AC310-T3-280G/315P-L. Потужність у 280 кВт (з піком до 315 кВт) якраз те що треба. Підкупила ще наявність векторного керування з PG, а також вбудований ПЛК. Це дуже зручно для реалізації складних алгоритмів без додаткових контролерів. Вхідні/вихідні аналогові сигнали (0(4)-20мА, 0-10В) та цифрові входи/виходи дозволяють легко інтегрувати його в нашу систему АСУТП. Через Modbus RTU та RS485 вся телеметрія відмінно передається. Що реально сподобалось - це якість збірки. Плати з подвійним покриттям лаком - це важливо в наших умовах, де пил і волога не рідкість. До того ж, AC310 добре тримає нашу неідеальну мережу. За час роботи жодних проблем. Максимальна частота 600 Гц теж дає простір для налаштування різних процесів. Для нашої установки він просто ідеальний. Консультації від постачальника по налаштуванню були оперативні, все пояснили. Норм робота)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC310-T3-280G/315P-L ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |