AC310-T3-220G/250P-L Перетворювач частоти AC310 | 220кВт / 250кВт 3ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Про товар
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC310 |
| SKU | AC310-T3-220G/250P-L |
| Основна потужність | 220.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 250.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 415 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 470 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Висота | 940 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Перетворювач частоти AC310 | 220кВт / 250кВт 3ф/380 ( AC310-T3-220G/250P-L )
-
ac310-catalog.pdf (12.91 MB)
-
ac310-ac-drive-manual-simplified-en.pdf (1.33 MB)
-
ac310_manual_v16_RU.pdf (4.45 MB)
-
ac310_manual_v16_EN.pdf (11.96 MB)
-
VEICHI_AC310_full_manual_UA_V1.pdf (14.09 MB)
Сертифікати
Відгуки про товар
1Андрій, інженер-промисловець
Взяли цей частотник Veichi AC310 на 220 кВт для нашого екструдера. Думав, буде морока з налаштуванням, але все досить логічно. Сподобалось, що тут свій ПЛК є, для деяких задач взагалі окремий контролер не треба. По потужності, 220 кВт для постійної роботи – це серйозно, і він справляється. Працює стабільно, навіть коли в мережі бувають стрибки, Veichi тут завжди молодці, знаємо по іншим нашим об'єктам. Інтеграція через Modbus RTU без проблем, підключили до нашої SCADA. Окремий плюс за подвійне покриття плат, це додає впевненості в надійності, особливо в наших умовах. Розміри для такої потужності теж порадували, не занадто громіздкий. Загалом, ПЧ гідний, думаю, попрацює довго без нарікань
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC310-T3-220G/250P-L ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |