AC310-T/S2-R75G-B Перетворювач частоти AC310 | 0.75 кВт 1ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC310 |
| SKU | AC310-T/S2-R75G-B |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 / 1x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 177 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Глибина | 148 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
Документація. Перетворювач частоти AC310 | 0.75 кВт 1ф/220 ( AC310-T/S2-R75G-B )
-
ac310-catalog.pdf (12.91 MB)
-
ac310-ac-drive-manual-simplified-en.pdf (1.33 MB)
-
ac310_manual_v16_RU.pdf (4.45 MB)
-
ac310_manual_v16_EN.pdf (11.96 MB)
-
VEICHI_AC310_full_manual_UA_V1.pdf (14.09 MB)
Сертифікати
Відгуки про товар
2Василь М.
Ставив цей INVT GD20 на невеликий конвеєр, потужність движка 0.75 кВт. З монтажем проблем не було, місця багато не займає, габарити норм. Клеми зручні, підключив швидко. Інструкція по пуско-наладці розписана добре, майже одразу запустили. Єдине що, хотілось би щоб ЕМС фільтр був вже вбудований, але за таку ціну це не критично). А так, для простих задач по регулюванню стрічки дуже підходить. Працює стабільно.
Олег П.
Купував цей частотник INVT GD20 для вентиляції в невеликому цеху. Потужності 0.75 кВт вистачає з головою. Ціна приємно здивувала, не хотілось переплачувати. Сам запустив без проблем, інструкція зрозуміла. Тепер повітря не застаюється, працює тихо. Рекомендую, якщо треба просте і недороге рішення.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC310-T/S2-R75G-B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |