6SL3210-5BB23-0UV0 Частотний перетворювач Sinamics V20 3.0кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Sinamics V20 |
| SKU | 6SL3210-5BB23-0UV0 |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 13.6 A |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач Sinamics V20 3.0кВт 1-ф/220 ( 6SL3210-5BB23-0UV0 )
Відгуки про товар
2Микола, електрик
ставив Siemens V20 11кВт на об'єкті для потужної вентиляції. Ну що сказати, німець є німець. Хоч це і V20, тобто бюджетна лінійка, але зібраний добротно. IP20 це норм для шафи. Клеми зручні, підключення без проблем. Вбудований фільтр ЕМС то жирний плюс, не треба окремо нічого докупати. Для монтажника це важливо, бо час економить. Інструкція по Siemens завжди зрозуміла, пуск пройшов як по маслу. Двигун працює рівно, без вібрацій. Задоволений, можна брати.
Олександр К.
Придбали цей частотник Siemens V20 на наш невеликий склад для управління конвеєром. Ми раніше не мали справ з частотниками, тому переживали за налаштування. Виявилось, що все досить інтуїтивно. Інструкція зрозуміла. Конвеєр тепер працює плавно, без ривків. Для нашого бізнесу це було гарне рішення.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SL3210-5BB23-0UV0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |