FR-F820-01870-SLD Частотний перетворювач FR-F800 55.0кВт 3-ф/380
sku: FR-F820-01870-SLD
Серія: FR-F800
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 187 A
Серія FR-F800
SKU FR-F820-01870-SLD
Основна потужність Частотні перетворювачі 55 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 187 A
ЕМС фільтр Є
Висота 550 мм
Ширина 435 мм
Глибина 250 мм