FR-F820-01540-SLD Частотний перетворювач FR-F800 55.0кВт 3-ф/380
sku: FR-F820-01540-SLD
Серія: FR-F800
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 154 A
Серія FR-F800
SKU FR-F820-01540-SLD
Основна потужність Частотні перетворювачі 55 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 154 A
ЕМС фільтр Є
Висота 550 мм
Ширина 325 мм
Глибина 195 мм