FR-A840-00052 Частотний перетворювач FR-A840 2.2кВт 3-ф/380
sku: FR-A840-00052
Бренд: Mitsubishi Electric
Серія: FR-A840
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 5.2 A
Ступінь захисту по IP: IP
  • Відгуки (0)
Серія FR-A840
SKU FR-A840-00052
Основна потужність Частотні перетворювачі 2.2 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 5.2 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 150 мм
Ширина 260 мм
Глибина 140 мм