FR-A840-00038 Частотний перетворювач FR-A840 1.5кВт 3-ф/380
sku: FR-A840-00038
Клікніть для збільшення
Mitsubishi Electric
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Mitsubishi Electric
Серія: FR-A840
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 3.8 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія FR-A840
SKU FR-A840-00038
Основна потужність Частотні перетворювачі 1.5 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 3.8 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 150 мм
Ширина 260 мм
Глибина 140 мм