SV150IP5A-4NO Частотний перетворювач iP5A 15.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (1)
| Бренд | LS |
| Серія | iP5A |
| SKU | SV150IP5A-4NO |
| Основна потужність | 15.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 30 A |
| Максимальна вихідна частота | 120 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | Немає |
| Базова панель програмування | SV-iS5 |
Відгуки про товар
1Олександр П.
Брали цей частотник LS iP5A на 15 кВт для модернізації конвеєра у нас на виробництві. Що скажу, апарат справді норм. Підключення 380В, 3 фази, все як треба для потужних двигунів. По току 30А, з запасом є. Сподобалось, що тут є векторне керування без енкодера – для нашого движка це важливо, дозволяє отримати кращу динаміку і точність підтримки швидкості, особливо при навантаженнях. ПІД-регулятор теж став у нагоді для підтримки стабільної подачі. Інтегрували його в нашу систему по RS485 без проблем, зв'язали з ПЛК. Для своєї ціни, пристрій досить функціональний і надійний, враховуючи, що LS роблять досить пристойні речі. Габарити теж адекватні, в шафу вліз без проблем. Додатковий плюс – 8 дискретних входів, це дало гнучкість при підключенні кінцевиків і кнопок. Загалом, працює стабільно, своїх грошей коштує.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SV150IP5A-4NO ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |