GD200A-220G/250P-4 Частотний перетворювач GD200A 220.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD200A |
| SKU | GD200A-220G/250P-4 |
| Основна потужність | 220.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 425 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | Съемная |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 16 |
Документація. Частотний перетворювач GD200A 220.0кВт 3-ф/380 ( GD200A-220G/250P-4 )
Відгуки про товар
3Анна В., менеджер з закупівель
Замовляли для підприємства великий частотний перетворювач INVT GD200A. Менеджери chastotnik.ua швидко опрацювали заявку, надали всю необхідну документацію для бухгалтерії. Оплатили безготівково, доставили Новою Поштою оперативно. Все запаковано надійно, з гарантією. Співпраця пройшла гладко.
Петро С.
Поставили цей частотник на великий насос 220кВт. Перші враження хороші. Панелька знімна зручно, можна налаштувати все на місці, а потім дистанційно. Потужності вистачає з головою. Тепер насос запускається без ривків, не так навантажує мережу. Поки все добре працює)
Олег В., інженер КВПіА
Взяли цей INVT GD200A на 220кВт для нашої нової лінії. Працює стабільно, що важливо при такій потужності. ПІД-регулятор відпрацьовує добре, тримає задані параметри без проблем. Перегруз 150% протягом хвилини тримає без питань, перевіряли кілька разів. RS485 одразу підключили до нашої системи, все ок. Вхідні/вихідні аналогові сигнали дозволяють гнучко підключитись до датчиків. Повністю задоволений вибором.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD200A-220G/250P-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |