GD200A-1R5G-4 Частотний перетворювач GD200A 1.5кВт 3-ф/380
sku: GD200A-1R5G-4
Є в наявності
12 899 грн
Бренд: INVT
Серія: GD200A
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 4.5 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD200A |
| SKU | GD200A-1R5G-4 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | Съемная |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 16 |
Документація. Частотний перетворювач GD200A 1.5кВт 3-ф/380 ( GD200A-1R5G-4 )
Відгуки про товар
1
�
Олександр П.
Поставив цей частотник INVT GD200A на свій токарний верстат, моторчик там якраз 1.5 кВт. До цього був старий пускач, але хотілося плавне регулювання. Підключив сам, там все зрозуміло, плюс є вбудований потенціометр, що зручно. Панель знімається, тож можна на дверцята шафи винести. Працює вже другий місяць, поки все ок, ніяких питань. Для моєї майстерні те, що треба
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD200A-1R5G-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 7.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач GD200A 1.5кВт 3-ф/380 ( GD200A-1R5G-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для GD200A-1R5G-4, серії GD200A від виробника INVT
.
Купити GD200A1R5G4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
GD200A-1R5G-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
GD200A-1R5G-4