GD200A-030G/037P-4 Частотний перетворювач GD200A 30.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD200A |
| SKU | GD200A-030G/037P-4 |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 60 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | Съемная |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 16 |
Документація. Частотний перетворювач GD200A 30.0кВт 3-ф/380 ( GD200A-030G/037P-4 )
Відгуки про товар
2Дмитро П.
Купили цей INVT GD200A для компресора на 30кВт. Старий пускач уже доживав своє, та й старт двигуна був дуже жорсткий, мережу добряче навантажував. Тепер пуск плавний, без ударів, приємно. Потужність 30кВт, три фази, все як треба. Якихось надскладних налаштувань не потрібно було, електрик швидко розібрався. Хлопці з chastotnik.ua добре допомогли з вибором, все пояснили. Ціна теж ок. Норм покупка)
Олег К.
Ставили INVT GD200A на 30кВт для управління насосною станцією. Що скажу, частотник виявився досить непоганим для своєї ціни. Наявність ПІД-регулятора дозволила нормально тримати тиск. Сподобались знімний пульт та вбудований гальмівний модуль, це спрощує монтаж та налаштування. Підключили 2 аналогових входи, 9 дискретних, виходи теж є – 2 аналогових і релейний. По RS485 віддає всі потрібні параметри. Максимальна частота до 400 Гц – для наших задач з запасом. В принципі, для таких нескладних приводів, як насоси чи вентилятори, GD200A це норм рішення.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD200A-030G/037P-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |