GD20-030G-4 Частотний перетворювач GD20 30.0кВт 3-ф/380
sku: GD20-030G-4
Є в наявності
53 499 грн
Бренд: INVT
Серія: GD20
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 60.0 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD20 |
| SKU | GD20-030G-4 |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 60.0 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 72.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 186 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 164 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач GD20 30.0кВт 3-ф/380 ( GD20-030G-4 )
Відгуки про товар
1
�
Ігор, інженер АСУТП
Брали цей частотник INVT GD20-030G-4 для модернізації конвеєрної лінії. Потужність 30 кВт якраз підійшла для нашого движка. Сподобалось, що тут вже є вбудований гальмівний модуль, не довелося окремо докупляти. Для простих задач вбудований ПЛК теж виявився корисним, відпала потреба в зовнішньому контролері для базової логіки. З Modbus RTU підключився до нашої системи без проблем. Компактний, як для такої потужності, розміри 125x186x164 мм дозволили без проблем вписати його в шафу. Для бюджетного рішення – це дуже гідний варіант. Хоча, звісно, не ABB, але й ціна інша)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD20-030G-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач GD20 30.0кВт 3-ф/380 ( GD20-030G-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для GD20-030G-4, серії GD20 від виробника INVT
.
Купити GD20030G4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
GD20-030G-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
GD20-030G-4