ODP-22220-IN-I55 Частотний перетворювач OPTIDRIVE PLUS 3GV 2.2кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (1)
| Бренд | Invertek |
| Серія | OPTIDRIVE PLUS 3GV |
| SKU | ODP-22220-IN-I55 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 10.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP55 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | - |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 8 |
Відгуки про товар
1Сергій К.
Нещодавно встановили цей частотник Invertek Optidrive Plus 3GV на наш насос в системі водопостачання. Потужність 2.2кВт, живиться від 380В — саме те, що треба. Відразу сподобалося, що є вбудований гальмівний модуль, це дуже важливо для швидкої зупинки і відсутності ударів по системі. IP55 корпус теж плюс, бо стоїть в не дуже чистому приміщенні. Налаштування ПІД-регулятора не викликало проблем, тримає тиск стабільно. Є векторне керування без енкодера, що дозволило отримати добрі характеристики на малих обертах движка. Через RS485 підключили до системи моніторингу. Загалом, апарат гідний, з усіма потрібними фішками. Відпрацьовує поки без нарікань.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ODP-22220-IN-I55 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |