ASC150-03E-06A7-2 Частотний перетворювач ACS150 1.1кВт 3-ф/220
sku: ASC150-03E-06A7-2
Є в наявності
12 221 грн
Бренд: ABB
Серія: ACS150
Живлення на вході: 3x220 В
Номінальний Струм: 6.7 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS150 |
| SKU | ASC150-03E-06A7-2 |
| Основна потужність | 1.1 кВт |
| Живлення на вході | 3x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 6.7 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 1.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 239 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 142 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | Немає |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
Документація. Частотний перетворювач ACS150 1.1кВт 3-ф/220 ( ASC150-03E-06A7-2 )
Відгуки про товар
1
�
Олександр К.
Брали цей частотник ABB ACS150 для невеличкого движка, десь 1.1кВт. Живлення 3-фази 220В, якраз підійшло. Що скажу, габарити у нього компактні, 70 мм ширина – для шафи це норм. Вбудований потенціометр виручив при налаштуванні, не треба було морочитися з додатковим пультом. ЕМС фільтр є, модуль гальмування теж. З монтажем проблем не виникло, клеми зручні. Знаю, АББ не найдешевший варіант, але працює стабільно, не перший раз з ними маю справу. Запустили, працює вже пару місяців без нарікань)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ASC150-03E-06A7-2 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Schneider Electric | Danfoss | Danfoss | Danfoss |
| Серія | VLT FC301 | Altivar 320 | VLT FC302 | VLT FC301 | VLT FC301 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 3 | 6.9 | 3.6 | 3 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS150 1.1кВт 3-ф/220 ( ASC150-03E-06A7-2 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ASC150-03E-06A7-2, серії ACS150 від виробника ABB
.
Купити ASC15003E06A72
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ASC150-03E-06A7-2 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ASC150-03E-06A7-2