ACS580-01-106A-4-B056 Частотний перетворювач ACS580 55.0кВт 3-ф/380
sku: ACS580-01-106A-4-B056
Серія: ACS580
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 106 A
Ступінь захисту по IP: IP
Серія ACS580
SKU ACS580-01-106A-4-B056
Основна потужність Частотні перетворювачі 55 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 106 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 732 мм
Ширина 203 мм
Глибина 320 мм