ACS580-01-105A-4 Частотний перетворювач ACS580 55.0кВт 3-ф/380
sku: ACS580-01-105A-4
Серія: ACS580
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 105 A
Ступінь захисту по IP: 21
Серія ACS580
SKU ACS580-01-105A-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 55 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 105 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 40 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 726 мм
Ширина 252 мм
Глибина 369 мм