ACS580-01-088A-4 Частотний перетворювач ACS580 45.0кВт 3-ф/380
sku: ACS580-01-088A-4
Серія: ACS580
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 88 A
Ступінь захисту по IP: IP
Серія ACS580
SKU ACS580-01-088A-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 45 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 88 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 732 мм
Ширина 203 мм
Глибина 295 мм