ACS580-01-087A-4 Частотний перетворювач ACS580 45.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS580 |
| SKU | ACS580-01-087A-4 |
| Основна потужність | 45.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 87 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 23 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 726 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глибина | 283 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS580 45.0кВт 3-ф/380 ( ACS580-01-087A-4 )
Відгуки про товар
2Олена П. (ТОВ "Прогрес")
Для нашого цеху знадобився потужний частотний перетворювач. Обрали ABB ACS580 на 45 кВт. Зв'язалися з менеджерами chastotnik.ua, вони оперативно проконсультували щодо наявності та характеристик. Хоч ціна і не низька, але для АББ це нормально, бренд надійний. Відвантажили швидко, отримали Новою Поштою вже за пару днів. Всі документи були в порядку. Для юр. особи це дуже важливо. По самому обладнанню поки що нарікань немає, головне, що від нашого постачальника все чітко
Ігор М.
Брали цей частотник ABB ACS580 на 45кВт для модернізації компресорної установки. Що скажу, АББ є АББ, це завжди якість. Приємно, що вже є вбудований ЕМС фільтр, це зекономило час на монтажі. Векторне керування працює точно, для нашої задачі з компресором це дуже важливо. ПІД-регулятор теж виручив. По комунікації - RS485 є, але докупили модуль для Modbus TCP, без проблем інтегрували в нашу SCADA-систему. Габарити трохи величенькі (726x203x283 мм), але в шафу вліз. По вазі 23 кг, ну це відчувається, коли монтуєш. Вже працює місяць без питань. Вважаю, що своїх грошей він вартий, особливо з огляду на надійність виробника.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS580-01-087A-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |