ACS580-01-087A-4 Частотний перетворювач ACS580 45.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS580-01-087A-4
Серія: ACS580
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 87 A
  • Документація
  • Відгуки (2)
Серія ACS580
SKU ACS580-01-087A-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 45 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 87 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 23 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 726 мм
Ширина 203 мм
Глибина 283 мм
Векторний режим керування без енкодера Є
Документація. Частотний перетворювач ACS580 45.0кВт 3-ф/380 ( ACS580-01-087A-4 )
Відгуки про товар
2
Олена П. (ТОВ "Прогрес")
Ігор М.
Брали цей частотник ABB ACS580 на 45кВт для модернізації компресорної установки. Що скажу, АББ є АББ, це завжди якість. Приємно, що вже є вбудований ЕМС фільтр, це зекономило час на монтажі. Векторне керування працює точно, для нашої задачі з компресором це дуже важливо. ПІД-регулятор теж виручив. По комунікації - RS485 є, але докупили модуль для Modbus TCP, без проблем інтегрували в нашу SCADA-систему. Габарити трохи величенькі (726x203x283 мм), але в шафу вліз. По вазі 23 кг, ну це відчувається, коли монтуєш. Вже працює місяць без питань. Вважаю, що своїх грошей він вартий, особливо з огляду на надійність виробника.