ACS580-01-07A2-4 Частотний перетворювач ACS580 3.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS580 |
| SKU | ACS580-01-07A2-4 |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 7,2 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 303 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS580 3.0кВт 3-ф/380 ( ACS580-01-07A2-4 )
Відгуки про товар
2Віктор К.
Купили цей частотник АББ на 3кВт для водяної помпи на виробництві, бо стара система вже "сипалася". Треба було стабілізувати тиск і зменшити пускові токи. Консультант в магазині порадив саме цю модель, мовляв, надійна. Встановили, підключили, працює тихо. Тепер помпа запускається плавно, без ривків, і тиск тримається рівномірно. Дуже зручно, що є вбудована панель управління, там все зрозуміло. АББ є АББ, робить якісно. В цілому, задачу вирішили, потік води став стабільний і нарешті світло не моргає при пуску)
Олег П.
Довго вибирав частотник для модернізації компресорної установки. Зупинився на цьому ABB ACS580-01-07A2-4. Основні критерії були надійність і функціонал, щоб без проблем інтегрувати в існуючу систему. Потужність 3.0кВт, як раз що треба. Сподобалось, що тут вже є ЕМС фільтр, це важливо для нашої мережі. Також порадувала наявність ПІД-регулятора, який дозволив чітко тримати тиск. По комунікаціях – RS485 і Modbus RTU працює без нарікань, підключив до верхнього рівня АСУТП. Габарити невеликі, 303x125x210 мм, в шафу став без проблем. 6 діскретних входів теж з головою вистачило. В цілому, апарат відповідає високій якості АВВ, хоч і дорожчий, але це виправдано.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS580-01-07A2-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |