ACS580-01-025A-4 Частотний перетворювач ACS580 11.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS580-01-025A-4
Клікніть для збільшення
ABB
Є в наявності
Бренд: ABB
Серія: ACS580
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 25 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Так
  • Документація
  • Відгуки (1)
Серія ACS580
SKU ACS580-01-025A-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 11 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 25 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 8 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 394 мм
Ширина 125 мм
Глибина 227 мм
Тормозний модуль Немає
Вбудований ПЛК Немає
Вбудований ПІД ПИД
Скалярний режим керування Є
Векторний режим керування без енкодера Є
Документація. Частотний перетворювач ACS580 11.0кВт 3-ф/380 ( ACS580-01-025A-4 )
Відгуки про товар
1
Ігор К., інженер-електрик
Взяли цей частотник ABB ACS580 на об'єкт, для керування двигуном на 11 кВт. Потрібна була стабільна робота і можливість інтеграції в нашу систему управління через Modbus. З цим ПЧ питань взагалі не виникало. Підключення 380В, 3 фази, все стандартно. Сподобалось, що вже вбудований ЕМС-фільтр, не треба було морочитись окремо. Є і векторне, і скалярне керування, нам для нашого процесу вистачає з головою. PID-регулятор теж працює як треба, налаштували швидко. Розміри у нього досить компактні для такої потужності, що в шафі було важливо. З комунікацією через RS485 все пішло без проблем, контролер його бачить. ABB тримає марку, це видно.