ACS580-01-025A-4 Частотний перетворювач ACS580 11.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS580 |
| SKU | ACS580-01-025A-4 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 25 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 8 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 394 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS580 11.0кВт 3-ф/380 ( ACS580-01-025A-4 )
Відгуки про товар
1Ігор К., інженер-електрик
Взяли цей частотник ABB ACS580 на об'єкт, для керування двигуном на 11 кВт. Потрібна була стабільна робота і можливість інтеграції в нашу систему управління через Modbus. З цим ПЧ питань взагалі не виникало. Підключення 380В, 3 фази, все стандартно. Сподобалось, що вже вбудований ЕМС-фільтр, не треба було морочитись окремо. Є і векторне, і скалярне керування, нам для нашого процесу вистачає з головою. PID-регулятор теж працює як треба, налаштували швидко. Розміри у нього досить компактні для такої потужності, що в шафі було важливо. З комунікацією через RS485 все пішло без проблем, контролер його бачить. ABB тримає марку, це видно.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS580-01-025A-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |