ACS355-03E-46A2-2 Частотний перетворювач ACS355 11.0кВт 3-ф/220
sku: ACS355-03E-46A2-2
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS355
Живлення на вході: 3x220 В
Номінальний Струм: 46.2 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS355 |
| SKU | ACS355-03E-46A2-2 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 46.2 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 244 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 169 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ACS355 11.0кВт 3-ф/220 ( ACS355-03E-46A2-2 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS355-03E-46A2-2 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | MS300 | GD27 | FR-F | Altivar 320 Solar |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x220 |
| Номінальний Струм, A | 23 | 28 | 25 | 25 | 13 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | IP | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS355 11.0кВт 3-ф/220 ( ACS355-03E-46A2-2 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS355-03E-46A2-2, серії ACS355 від виробника ABB
.
Купити ACS35503E46A22
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS355-03E-46A2-2 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS355-03E-46A2-2