ACS150-03E-04A7-2 Частотний перетворювач ACS150 0.7кВт 3-ф/220
sku: ACS150-03E-04A7-2
Є в наявності
13 686 грн
Бренд: ABB
Серія: ACS150
Живлення на вході: 3x220 В
Номінальний Струм: 4.7 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS150 |
| SKU | ACS150-03E-04A7-2 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4.7 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 1.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 239 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 142 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | Немає |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
Документація. Частотний перетворювач ACS150 0.7кВт 3-ф/220 ( ACS150-03E-04A7-2 )
Відгуки про товар
1
�
Віталій К.
Поставив цей частотник ABB ACS150 на невеликий движок 0.7кВт для вентиляції в цеху. Монтаж зайняв мінімум часу, бо він дійсно компактний, в шафі місця багато не зайняв. Вбудований потенціометр дуже доречний, не довелося окремо тягнути. І фільтр вже є, що теж плюс. Запустив, налаштував швидко, працює рівно, без нарікань. Для таких простих задач, де не потрібні якісь складні навороти, цей ПЧ дуже норм
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS150-03E-04A7-2 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS150 0.7кВт 3-ф/220 ( ACS150-03E-04A7-2 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS150-03E-04A7-2, серії ACS150 від виробника ABB
.
Купити ACS15003E04A72
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS150-03E-04A7-2 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS150-03E-04A7-2