ACS150-03E-03A3-4 Частотний перетворювач ACS150 1.1кВт 3-ф/380
sku: ACS150-03E-03A3-4
Є в наявності
17 776 грн
Бренд: ABB
Серія: ACS150
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 3.3 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS150 |
| SKU | ACS150-03E-03A3-4 |
| Основна потужність | 1.1 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 3.3 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 1.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 239 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 142 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | Немає |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
Документація. Частотний перетворювач ACS150 1.1кВт 3-ф/380 ( ACS150-03E-03A3-4 )
Відгуки про товар
2
�
Олег Семенюк, інженер
Цей частотник ABB ACS150 встановлювали на об'єкті для регулювання насоса в системі водопостачання. Підключали до контролера через Modbus RTU, все запрацювало одразу. Налаштування параметрів для PID контролю тиску було нескладним, логіка інтуїтивно зрозуміла. По стабільності роботи поки що зауважень немає, тримає заданий тиск чітко. Трохи дорожче, ніж інші аналоги, але для таких систем надійність критична.
�
Ігор, монтажник
ставив аbb-шку на стрічку, що зерно подає. розміри компактні, в шафу вліз без питань. клеми норм. пусконаладка зайняла хвилин 15. працює, як годинник)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS150-03E-03A3-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS150 1.1кВт 3-ф/380 ( ACS150-03E-03A3-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS150-03E-03A3-4, серії ACS150 від виробника ABB
.
Купити ACS15003E03A34
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS150-03E-03A3-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS150-03E-03A3-4