ACS150-03E-02A4-4 Частотний перетворювач ACS150 0.7кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS150 |
| SKU | ACS150-03E-02A4-4 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.4 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 1.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 239 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 142 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | Немає |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
Документація. Частотний перетворювач ACS150 0.7кВт 3-ф/380 ( ACS150-03E-02A4-4 )
Відгуки про товар
3Петро Ковальчук, власник міні-ферми
Купували АББ для автоматизації свердловинної насосної станції. Думали буде складніше, але з налаштуванням розібралися швидко. Насос тепер працює плавніше, тиск води стабільний, і, що головне, по лічильнику бачимо економію. Гарне вкладення.
Інженер-технолог Максим
З ABB ACS150 працюємо не перший рік. Ця модель добре підійшла для конвеєрної лінії на виробництві. Інтеграція в нашу SCADA-систему через Modbus була стандартною процедурою. Налаштування PID-регулятора не викликало складнощів, все працює стабільно, без просадок. Для відповідального обладнання вибір ABB завжди себе виправдовує. Надійність для нас - головний пріоритет.
Олег П.
Ставив цей частотник АББ на витяжку в цеху. Монтаж простіший простого, клеми зручні, інструкція зрозуміла. Місця в шафі займає мінімум. Пуско-налагодження без питань. Працює як швейцарський годинник.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS150-03E-02A4-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |