ACS150-03E-01A9-4 Частотний перетворювач ACS150 0.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS150 |
| SKU | ACS150-03E-01A9-4 |
| Основна потужність | 0.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 1.9 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 1.1 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 239 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 142 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | Немає |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
Документація. Частотний перетворювач ACS150 0.5кВт 3-ф/380 ( ACS150-03E-01A9-4 )
Відгуки про товар
2Олег С.
Купив цей перетворювач частоти ABB для нашого невеликого насоса. Треба було щоб плавно запускався і не так сильно навантажував мережу. Обрали АББ, бо чули про них що надійні. Консультант в chastotnik.ua підказав цю модель. Працює тихенько, мотор запускається м'яко, без ривків. Потужності 0.5кВт вистачає з головою. Вбудовані ручки для налаштування є, що дуже зручно. не треба з якимось комп'ютером розбиратись.
Ігор К.
Взяв цей частотник ABB ACS150 на 0.5кВт для невеликого вентилятора в цеху. Що скажу, АББ це завжди АББ. Монтувати легко, габарити компактні – в шафу став без проблем, 70мм ширина це норм. По підключенню теж без сюрпризів, 3x380В вхід/вихід. Порадував вбудований гальмівний модуль, не довелося окремо докупляти. Для простих задач з скалярним керуванням саме те. П'ять дискретних входів і аналоговий 0-10В/4-20мА, це достатньо. Ще й вбудований потенціометр є, якщо треба швидко щось підкрутити. Зі своїми 500 Гц по частоті також дає запас
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS150-03E-01A9-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |