ACS150-01E-04A7-2 Частотний перетворювач ACS150 0.7кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS150 |
| SKU | ACS150-01E-04A7-2 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4.7 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 1.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 239 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 142 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | Немає |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
Документація. Частотний перетворювач ACS150 0.7кВт 1-ф/220 ( ACS150-01E-04A7-2 )
Відгуки про товар
2Віталій М.
Застосовуємо ABB ACS150 для точного контролю швидкості стрічкового конвеєра на виробництві. Інтеграція з нашим контролером по Modbus відбулася без проблем. Налаштування параметрів для PID-регулювання, хоч і стандартне, але вимагало уваги. Працює стабільно, але хотілося б більшої гнучкості в програмному забезпеченні для розширених логічних функцій. Втім, надійність та якість збірки на висоті.
Сергій В.
Ставив цей частотник ABB ACS150 на токарний верстат. Клеми зручні, підключив швидко. Інструкція по установці норм. Запустив без зайвих танців з бубном. Габарити дозволили в шафу вмістити. Якість відчувається.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS150-01E-04A7-2 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |