VI30-043-ANL Панель оператора HMI Veichi VI30 Розмір 4.3 in
Є в наявності
sku: VI30-043-ANL
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VI30
Тип панелі: графическая
Діагональ: 4.3 дюйм
  • Документація
  • Відгуки (2)
Серія VI30
sku VI30-043-ANL
Заміна (Якщо знята з виробництва) Немає
Тип панелі графическая
Тип матриці TFT LCD
Діагональ 4.3 дюйм
Колірність 65K
Ширина 480 мм
Висота 272 мм
кількість портів 1
Інтерфейс COM2: RS485
Протокол Modbus RTU
USB-порт 1 host USB
Додатково ARM9 600MHz, 64MB RAM+8MB Flash, DC24V, 4W, Plastic case, RTC, 250 cd/m²
Передача кольору Black
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. Панель оператора HMI Veichi VI30 Розмір 4.3 in ( VI30-043-ANL )
Відгуки про товар
2
Олена К.
Ігор Сидоренко
Брав цю панель Veichi VI30-043-ANL для нового проєкту з автоматизації. Треба було компактне рішення з надійним зв'язком. Тут RS485 і Modbus RTU, що якраз підходить під наші контролери. Процесор ARM9 на 600МГц з 64МБ оперативки дає швидкий відгук, тач не гальмує. Екран 4.3 дюйми, TFT LCD, 65К кольорів, картинка яскрава. За свою ціну це дуже гідний варіант, тим паче від Veichi, вони вже не раз себе показали як надійний бренд.
ПОДІБНІ VI30-043-ANL ТОВАРИ
Характеристики
БрендSiemensKincoKincoWeintekVeichi
СеріяBasicMT4x00MT4x00iPVI20
Тип панелісенсорная с клавишамиграфическаяграфическаяTouch Panelграфическая
Діагональ, дюйм4.34.34.34.34.3
На цій сторінці інформація про Панель оператора HMI Veichi VI30 Розмір 4.3 in ( VI30-043-ANL ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VI30-043-ANL, серії VI30 від виробника Veichi . Купити VI30043ANL і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VI30-043-ANL тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VI30-043-ANL