VI20-043S-F Панель оператора HMI Veichi VI20 Розмір 4.3in
Є в наявності
sku: VI20-043S-F
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VI20
Тип панелі: графическая
Діагональ: 4.3 дюйм
  • Документація
  • Відгуки (1)
Серія VI20
sku VI20-043S-F
Заміна (Якщо знята з виробництва) Немає
Тип панелі графическая
Тип матриці TFT LCD
Діагональ 4.3 дюйм
Колірність 16bit
Ширина 800 мм
Висота 480 мм
кількість портів 3
Інтерфейс RS232/485/422, RS232
Протокол Modbus RTU
USB-порт Type-C OTG
Додатково CPU: 720MHz ARM, Memory: 64MB RAM+128MB Flash, LED backlight, DC24V (9-28V), IP65 front panel
Передача кольору Black
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. Панель оператора HMI Veichi VI20 Розмір 4.3in ( VI20-043S-F )
Відгуки про товар
1
Ігор, електрик
ПОДІБНІ VI20-043S-F ТОВАРИ
Характеристики
БрендSiemensKincoKincoWeintekVeichi
СеріяBasicMT4x00MT4x00iPVI30
Тип панелісенсорная с клавишамиграфическаяграфическаяTouch Panelграфическая
Діагональ, дюйм4.34.34.34.34.3
На цій сторінці інформація про Панель оператора HMI Veichi VI20 Розмір 4.3in ( VI20-043S-F ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VI20-043S-F, серії VI20 від виробника Veichi . Купити VI20043SF і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VI20-043S-F тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VI20-043S-F