VCR30-1920 Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 30 кг, радіус дії 1920 мм, 6 осей
Є в наявності
sku: VCR30-1920
Серія VCR
sku VCR30-1920
Корисне навантаження 30kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.05mm
Вага 220kg
Радіус 1920mm
Video Thumbnail
Документація. Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 30 кг, радіус дії 1920 мм, 6 осей ( VCR30-1920 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCR30-1920 ТОВАРИ
Тип роботаcobotcobotcobotcobotcobot
На цій сторінці інформація про Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 30 кг, радіус дії 1920 мм, 6 осей ( VCR30-1920 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCR30-1920, серії VCR від виробника Veichi . Купити VCR301920 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCR30-1920 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCR30-1920