VCR20-1920 Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 20 кг, радіус дії 1920 мм, 6 осей
Є в наявності
sku: VCR20-1920
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VCR
Тип робота: 6axis
  • Відгуки (0)
Серія VCR
sku VCR20-1920
Корисне навантаження 20kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.05mm
Вага 220kg
Радіус 1920mm
Тип робота 6axis
Кількість керованих осей 6
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 20 кг, радіус дії 1920 мм, 6 осей ( VCR20-1920 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCR20-1920 ТОВАРИ
Характеристики
БрендVeichiVeichiVeichiVeichiVeichi
СеріяVCCVCCVCCVCCVCC
Тип роботаcobotcobotcobotcobotcobot
На цій сторінці інформація про Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 20 кг, радіус дії 1920 мм, 6 осей ( VCR20-1920 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCR20-1920, серії VCR від виробника Veichi . Купити VCR201920 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCR20-1920 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCR20-1920