VCR155-3200 Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 155 кг, радіус дії 3200 мм, 6 осей
Є в наявності
sku: VCR155-3200
Серія VCR
sku VCR155-3200
Корисне навантаження 155kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.1mm
Вага 1320kg
Радіус 3200mm
Video Thumbnail
Документація. Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 155 кг, радіус дії 3200 мм, 6 осей ( VCR155-3200 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCR155-3200 ТОВАРИ
Тип роботаcobotcobotcobotcobotcobot
На цій сторінці інформація про Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 155 кг, радіус дії 3200 мм, 6 осей ( VCR155-3200 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCR155-3200, серії VCR від виробника Veichi . Купити VCR1553200 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCR155-3200 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCR155-3200