VCR12-1410B Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 12 кг, радіус дії 1410 мм, 6 осей
Є в наявності
sku: VCR12-1410B
Серія VCR
sku VCR12-1410B
Корисне навантаження 12kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.06mm
Вага 160kg
Радіус 1410mm
Video Thumbnail
Документація. Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 12 кг, радіус дії 1410 мм, 6 осей ( VCR12-1410B )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCR12-1410B ТОВАРИ
Тип роботаcobotcobotcobotcobotcobot
На цій сторінці інформація про Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 12 кг, радіус дії 1410 мм, 6 осей ( VCR12-1410B ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCR12-1410B, серії VCR від виробника Veichi . Купити VCR121410B і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCR12-1410B тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCR12-1410B